Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Agravon debati mes Eglës dhe Heidit: Zhduku! Mos m'u afro

Shkruar nga Newsbomb
Agravon debati mes Eglës dhe Heidit: Zhduku! Mos m'u afro

Egla duket se nuk ka ndërmend të ndalet. Pas debateve me Riken dhe Ilnisën është përplasur edhe me Heidin.

Edhe pse kishin një raport të mirë me njëra-tjetrën, një koment i Heidit ka ngritur tonet. Kur Heidi tha “sjam italiane” Egla ka thënë se ajo ka bërë gabim që e ka thënë dicka të tillë.

Biseda mes tyre 

Egla: Merr frymë, nuk të godita. Po ta përsëris për të disatën herë. Erdha dhe të thashë një gjë dashamirëse por ti ke nevojë për vëmendje.

Heidi: Mos m’u afro. Dashamirësia jote, e kemi parë. Zhduku, largohu!

Egla: Ik mi idote, qetësohu. Mos më bëj skena princeshe. Jemi në distancë sigurie, o budallaqe.

Heidi: Largohu!

Egla: Je histerike. Nëse nuk e përballon dot, dil që tani

Heidi: Nuk dua të dal.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese