Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Agjëroi bashkë me Shpatin, e fejuara e këngëtarit rrëfen dëshirën për Bajram: I lutem Zotit që të kem një fëmijë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shpat Kasapi dhe e fejuara e tij Selvie Jao kanë agjëruar në muajin e Shenjtë të Ramazanit.

Selvie rrëfeu se prej vitesh agjëron rregullisht, por e veçanta e këtij viti ishte se ajo agjëroi në shtëpinë e të fejuarit, Shpatit.

Ajo zbuloi dhe lutjen në këtë muaj të Ramazanit, duke u shprehur se për të është primare lutja që çifti të ketë një fëmijë në jetën e tyre.

“Unë jam e përgjithshme në lutje, bëj lutje për të gjithë ata që dua. Por lutjen që të kemi fëmijë, e kam atë lutjen më primare, nëse do Zoti”, u shpreh Jao në Top Channel.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img