Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Agim Rama hap arkivat dhe nxjerr FOTON e 6 viteve më parë, kur PD dhe LSI ishin në Parlament

spot_img

Lajme të ngjashëm

9ed1ccc4f7543b89276b878fdf5fb145

Fotografi Agim Rama ka hapur ditën e sotme arkivat e tij dhe ka publikuar një foto të vitit 2013.

Rama ka postuar në Facebook një foto nga Parlamenti i 6 viteve më parë, kur opozita tashmë joparlamentare kishte zënë një pjesë të madhe të karrigeve në Kuvend.

Në këtë pamje shihet pjesëmarrja e madhe e deputetëve dhe karriget e mbushura, pa mungesa.

Gjithashtu shihet edhe Saimir Tahiri, i cili asokohe ishte ministër i Brendshëm.

“Do kisha patur shume deshire qe kjo mbasdite ti ngjante kesaj fotografie te marrur gjashte vite me pare.. suksese sesionit te ri parlamentar”, shkruan Agim Rama krahas fotos, duke shprehur dëshirën për pjesëmarrje të plotë në seancën e parë parlamentare në këtë sesion të ri.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img