Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Agim Doçi: Luiz Ejlli më imiton në çdo gjë, por unë jam i paimitueshëm!

Shkruar nga Newsbomb
Agim Doçi: Luiz Ejlli më imiton në çdo gjë, por

Autori i njohur i shumë këngëve shqiptare, Agim Doçi ka bërë një koment për banorin e shumëpërfolur të “Big BrotherVip”, Luiz Ejlli.

Poeti u shpreh se këngëtari përpiqet që ta imitojë atë në çdo gjë, por sipas tij kjo është e pamundur sepse Doçi është i paimitueshëm. Doci përmendi më tej në një intervistë për “Ora News” edhe lidhjen e Luizit me vajzën e Jozefina Topallit.

“Luiz Ejllin e kam njohur kur ka qenë 11 vjeç. 14 vjeç, 17vjeç, 18 vjeç diplomat shqiptar në Paris, Pse vetëm nga lidhja e krushqisë. Kush e ka meritu, Luizi vajzën e Jozefinës apo vajza e saj Luizin. Luizi rrjedh nga një familje e varfër shqiptare që ka revoltën e vet me shpërthy dhe ai ka arrit deri aty sa në të gjitha veprimet do të imitojë Agim Doçin. Unë jam i paimitueshëm. Më imiton në çdo gjë”, tha Agim Doçi.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese