Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Afrona uroi vajzën e Bleros për ditëlindje, por ja çfarë mendon ish-bashkëshortja Teuta

spot_img

Lajme të ngjashëm

eef0d19454ee7ee8037652e91214a47b scaled

Ditën e sotme vajza nga martesa e parë e këngëtarit, Blero feston ditëlindjen.

Për këtë nuk ka munguar as urimi i këngëtarit dhe i partneres së tij Afronës.

‘Gëzuar ditëlindjen princeshë Tara! Sot është dita jote speciale dhe të uroj ditëlindjen më të bukur. Gëzuar, gëzuar ditëlindjen! Sa keq që s’mund ta kaloj këtë ditë speciale me ty. Të uroj më të mirat, shëndet, dashuri dhe  fat në jetën tënde. Të takova 5 vite më parë si një vajzë e vogël, e ëmbël. Koha fluturon kaq shpejt! Shiko si je tani…Je një vajzë e mirë, dhe e edukukuar falë dy prindërve të tu. Qendro e përulur, pozitive, e ndjeshme dhe vajza e këndshme që gjithmonë ke qenë. Të uroj më të mirat! Me dashuri Afrona!’, ka shkruar Afrona.

Mirëpo, nuk ka munguar as komenti i ish-bashkëshortes Teuta, e cila ka falenderuar Afronën për këtë urim me disa fjalët tepër të ngrohta.

‘Faleminderit shum zemër. Përqafime nga Tara dhe unë’, përgjigjet Teuta.

tara.jpg

 

59087104_174744270115836_4001314536521990144_n.jpg

 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img