Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Afati i fundit në 00:00, PD i dorëzon listat 7 minuta me vonesë në KQZ, protokollohen dokumentet, por s’ka deklaratë zyrtare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9bc822f52dc2ac6f1b5fd38eada595fb

Afati i fundit për të dorëzuar listat e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 25 prillit ishte ora 00:00 e datës 8 mars, mirëpo PD i ka dorëzuar ato në 00:07 minuta.

Pavarësisht kësaj vonese të vogël, burime për Newsbomb.al bëjnë me dije se dokumentet e dorëzuara janë pranuar dhe protokolluar.

Megjithatë ende nuk kemi dhe siç shihet nuk do të ketë sonte një deklaratë zyrtare nga Basha apo ndonjë përfaqësues i PD. Pritet që Basha të dalë nesër në një deklaratë për mediat.

Lexo edhe: Publikohet LISTA E PLOTË e kandidatëve të PD-së për zgjedhjet e 25 prillit, ‘digjet’ pedagogu Luçiano Boçi, konfirmohet Salianji (EMRAT)

tir_1.jpeg

tir_2.jpeg

fier.jpeg

durres.jpeg

durres2.jpeg

vlore.jpeg

shkoder.jpeg

elbasan.jpeg

lezhe.jpeg

berat.jpeg

gjirokaster.jpeg

korce.jpeg

kukes.jpeg

diber.jpeg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img