Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
76 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
16 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
spot_img

Aeroporti vijon të qëndrojë i mbyllur, qytetarët dynden në Rinas nuk dinë se çfarë të bëjnë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej ditës së djeshme aeroporti i Rinasit vijon të qëndrojë i mbyllur gjë e cila ka shkaktuar shumë probleme ndër të cilat edhe anulimin e fluturimeve drejt vendeve të ndryshme.

Gjithsesi edhe pas kësaj situate, qytetarët nuk janë njoftuar lidhur me procedurat që do të ndiqen duke bërë që ata të jenë të paqartë.

Të shumtë kanë qenë ata qytetarë të cilët ditën e sotme kanë shkuar pranë aeroportit të Rinasit dhe janë shprehur se nuk kanë pasur asnjë lloj telefonate për anulimin e fluturimit të tyre.

Kujtojmë se fluturimet në Rinas janë pezulluar për shkak të protestës së kontrollorëve ditën e djeshme të cilët kundërshtojnë uljen e pagës prej pandemisë.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img