Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aeroporti 'Nënë Tereza' konfirmon 32 fluturime për sot, apel pasagjerëve: Maska e detyrueshme, kontaktoni me kompanitë ajrore para çdo udhëtimi (LISTA)

Shkruar nga Newsbomb
Ilustruese

Aeroporti “Nënë Tereza” ka konfirmuar 32 fluturime për ditën e sotme.

Ndërkaq u ka bërë apel pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjenës. Theksojnë se maskat janë të detyrueshme.⠀⠀⠀

Njoftimi i plotë:

32 Fluturimet e konfirmuara për datën 31 Gusht 2020 ⠀⠀⠀

?Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara për ditën e Hene janë:

✈️Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Hamburg dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Milano dhe kthim

✈️Alitalia – Tiranë – Romë dhe kthim

✈️Albawing – Tiranë – Firence dhre kthim

✈️Albawings – Tiranë – Bari dhe kthim

✈️Ryanair – Varshavë – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)

✈️Aegean – Tiranë – Athinë dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Bari dhe kthim

✈️Ryanair – Poznan – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)

✈️Pegasus – Tiranë – Stamboll dhe kthim

✈️Blue Panorama – Tiranë – Gjenova dhe kthim

✈️Blue Panorama – Tiranë – Bolonja dhe kthim

✈️Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim

✈️Albawings – Tiranë – Venecia dhe kthim

✈️Albawings – Tiranë – Rimini dhe kthim

✈️SkyUp – Kiev – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)

✈️Lufthansa – Tiranë – Frankfurt dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Berlin dhe kthim

✈️Ryanair – Katowice – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)

✈️Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim

✈️Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim

✈️TUI – Tiranë – Bruksel dhe kthim

✈️Blue Panorama – Tiranë – Milano dhe kthim

✈️Blue Panorama – Tiranë – Romë dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Verona dhe kthim

✈️Air Albania – Tiranë – Bolonja dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Luton dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Bergamo dhe kthim

✈️British Airways – Tiranë – Heathrow dhe kthim

✈️EasyJet – Tiranë – Milano dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Budapest dhe kthim

Ju lutemi pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjenës. Maskat janë të detyrueshme.⠀⠀⠀

Lejohen të udhëtojnë, rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët me dokumente të veçanta. ⠀⠀⠀⠀⠀

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese