Adrola Dushi si rrallëherë pozon topless: Opinioni juaj s’më paguan faturat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:06 25-11-2020 Adrola Dushi si rrallëherë pozon topless: Opinioni juaj s’më paguan faturat

Adrola Dushi cilësohet të jetë një prej femrave më të bukura shqiptare.

Modelja e njohur është shumë e dashur për publikun dhe tepër e ndjekur në rrjetet sociale. Bukuroshja vazhdon të marrë vëmendje të madhe me postimet që publikon.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar një foto topless si asnjëherë më parë, teksa flokët e gjatë kaçurrela i ka lëshuar para.

“Opinioni juaj nuk paguan faturat e mia”, shkruan modelja bukuroshe krah fotos.

Në foto nuk kanë munguar komentet e shumta që e kanë koplimentuar modelen për pamjen e saj.

Prej disa koshësh Adrola ndodhet në Amerikë ku dhe po punon me angazhimet e saj profesionale.

Screenshot_6.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I prekur nga COVID, Edi Manushi flet për gjendjen e tij shëndetësore: Ditët e para ishin të qeta, por në ditën e pestë…
»
Article Logic
Execution time: 0.013729095458984
array(1) { ["section"]=> string(81) "adrola-dushi-si-rrallehere-pozon-topless-opinioni-juaj-s-me-paguan-faturat-229034" }