Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Adrola Dushi rrëfen fazën më të vështirë të jetës: E ndjej veten vetëm…

spot_img

Lajme të ngjashëm

029dcc71420e63627ef367f39c9de854

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi së fundmi ka dhënë një intervistë për ‘Prive.al’, ku ka folur ndër të tjera dhe për jetën private.

Adrola ka rrëfyer fazën më të vështirë të jetës së saj.

 ‘Jam në një tranzicion. Akoma nuk di ku do jem, ku jam, çfarë do bëj, Troi, jeta ime, puna ime. E ndjej veten vetëm dhe më duhet të gjej rrugën time. Kjo është faza më e vështirë e jetës sime, realisht’, deklaroi modelja.

Kujtojmë se ajo jeton në Amerikë së bashku me të birin, Troin dhe me familjarët.

Screenshot_10.png

Më shumë

spot_img