Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Adriana Matoshit i rikthehet tumori, opozita dhe pozita e Kuvendit të Kosovës bëhen bashkë: Zoti qoftë me ty!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi, ditën e sotme tregoi se i është rikthyer tumori në tru, për të cilin ishte operuar nëntë vite më parë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Adriana bëri me dije se ditën e mërkurë ajo do t’I nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale dhe u bëri thirrje të gjithë njerëzve që të duan jetën dhe mos lakmojnë për para dhe famë, pasi ato nuk mund të blenë ilaçin e shërimit.

Pas publikit të këtij lajmi të trishtë, të shumta kanë qenë reagimet në rrjet ku aktorë, artistë, politikanë janë bërë bashkë dhe i kanë uruar “shërim të shpejtë” Adrianës.

Edhe deputetët e  Kuvendit të Kosovës, si kolegët e saj të Partisë Lëvizja Vetë Vendosje njëjtë dhe opozita janë bërë bashkë dhe i kanë dhënë kurajo deputetes për ta kaluar këtë sifdë të vështirë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img