Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

Adriana Matoshi del nga spitali pas operacionit në tru, ja si është gjendja e saj shëndetësore

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja dhe deputetja e Parlamentit të Kosovës, Adriana Matoshi, ditën e sotme lënë ambjentet e spitalit.

Lajmin e ka konfirmuar mikja e saj e afërt, Gentiana Bunjoshi.

“Po është liruar sot”, ka thënë ajo për mediat nga Kosova, duke shtuar se për detaje të tjera do të flasë vetë Matoshi.

Fatmirësisht ajo ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore dhe arriti që të mposhte për herë të dytë tumorin në tru.

Kujtojmë se një javë më parë, Adriana iu nënështrua një ndërhyrje kirurgjikale në tru, pasi pas 9 vitesh tumori iu rikthye përsëri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img