Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Adriana Matoshi “braktis” seancën dhe gjen kohë për të dashurin: Shyqyr që ekziston interneti dhe shoh fytyrën tënde të ëmbël

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Adriana Matoshi ka qenë në qendër të vëmendjes së publikut, ku është përfolur për lidhjen e saj me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld, 19 vite më të ri.

Deputetja është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video ku dyshja tregojnë hapur dashurinë për njëri-tjetrin, ndonëse ajo është kritikuar shumë nga ndjekësit për këtë lidhje.

Së fundmi deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje ka publikuar një foto, ku shfaqet duke folur në lidhje “live” me të dashurin e saj, teksa ndodhej në seancë plenare në Kuvend.

“Më mungon kaq shumë, por falënderoj Zotin që ekziston një gjë si interneti dhe mund të të shoh duke u buzëqeshur, fytyrën tënde të ëmbël dhe të ndiej energjinë pozitive që ti shpërndanë, “Adriana të dua”, ka shkruar deputetja Matoshi në InstaStory.

214018970 500670284527705 2879244848870630594 n

Më shumë

spot_img
spot_img