Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
1.5kmh
90 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Adrian Gaxha zbulon marrëdhënien me ish-të dashurën Luana Vjollcën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

I ftuar në “Fun Day” në INTV së bashku me bashkëpunëtorët e tij Lindoni dhe Floriani, këngëtari Adrian Gaxha ka rënë në grackën  e lojës “PO apo JO” të Fatmës. Pas pyetjeve “A je xheloz? A je futur në semafor me të kuqe? Ke vjedhur ndonjëherë?”,

Fatma ka ngacmuar Adrianin duke e pyetur nëse mban marrëdhënie me kolegun e tij Flor Mumajesi, apo akoma më interesante me ish të dashurën Luana Vjollca. Të dyja pyetjeve artisti i është përgjigjur me heshtje (praktikisht JO), një detaj që ka lënë të kuptohet se e shkuara nuk është edhe aq e harruar për Gaxhën.

Si kur bëhet fjalë për konflikte për këngë mes artistësh, ashtu edhe kur bëhet fjalë për të ruajtur një marrëdhënie miqësie me një femër! 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img