Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
27 %
1.5kmh
0 %
Enj
31 °
Pre
30 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

‘Adria Airways’ shpall zyrtarisht falimentimin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Linjat ajrore të tjera evropiane që kanë ndaluar fluturimin në vitin 2019: Germania, Flybmi, WOW Air, Aigle Azur, XL Airways dhe Thomas Cook.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img