‘Adoleshentja’ Aurela Gaçe feston sot ditëlindjen, zbulon moshën dhe dhuratën ideale që dëshiron

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:27 16-10-2020 ‘Adoleshentja’ Aurela Gaçe feston sot ditëlindjen, zbulon moshën dhe dhuratën ideale që dëshiron Aurela Gaçe

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aurela Gaçe feston sot ditëlindjen e 46-të.

Duke e njohur tipin ekspresiv të Aurelës, nuk kishte se si të mungonte urimi i saj për veten.

Duhet ta pranojmë, energjia e pashtershme e Aurelës i mposht vitet.

“E vetmja gjë që dua është te jem shumë gjatë për të jetuar e gëzuar jetën prane vajzave te mija, ti shoh teksa rriten e të jem aty për to ashtu si prindërit e mi akoma janë per mua”, shkruan Gaçe duke treguar se synimi i saj i vetëm është lumturia e familjarëve të saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I tha ‘qorre’ konkurentes me syze, pendohet Renato Mekolli: Fjala goditi si shigjetë, ishte gabim
»
Article Logic
Execution time: 0.013413906097412
array(1) { ["section"]=> string(100) "adoleshentja-aurela-gace-feston-sot-ditelindjen-zbulon-moshen-dhe-dhuraten-ideale-qe-deshiron-223978" }