Hapësire reklamuese

Aktualitet

Adoleshenti përplas me makinë 2-vjeçarin

Shkruar nga Newsbomb
Adoleshenti përplas me makinë 2-vjeçarin

Një aksident është shënuar në Tiranë, ku ka mbetur i plagosur një fëmijë 2 vjeç.

Bëhet me dije se shtetasi R. T., 18 vjeç, banues në Tiranë ditën e djeshme rreth rreth orës 16:00, në rrugën “Belul Hatibi", duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar një shtetas të mitur 2 vjeç. Si pasojë 2-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve;

“R. T., 18 vjeç, banues në Tiranë, pasi ditën e djeshme, rreth orës 16:00, në rrugën “Belul Hatibi", duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar një shtetas të mitur 2 vjeç. Si pasojë 2-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve;

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme”, njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese