Adoleshenti çudit botën, rrotullon kokën 180 gradë (Video)

Publikuar tek: bota, më 23:07 08-11-2017 Adoleshenti çudit botën, rrotullon kokën 180 gradë (Video)

Fizikisht është e pamundur, por për një 14-vjeçar pakistanez nuk ka asnjë lloj vështirësie.

Muhammad Sameer, nga Karachi përdor duart e tij për të kthyer në 180 gradë kokën e tij, duke parë pas kurrizit.

Diçka e pamundur për të gjithë njerëzit, por Muhammad tregon se përjashtimet ekzistojnë. E tashmë 14-vjeçari po shpreson se elasticiteti që ai ka t’i mundësojë një karrierë në Hollywood.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas sulmeve të rebelëve banorët rikthen, shikoni në ç’gjendje shkatërruese i gjejnë shtëpitë
Donald Trump përkujton ditën e madhe për të dhe lëshon një mesazh për të gjithë kundërshtarët »
Article Logic
Execution time: 0.011821031570435
array(1) { ["section"]=> string(61) "adoleshenti-cudit-boten-rrotullon-koken-180-grade-video-98885" }