Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Adelina Tahiri me bikini minimaliste, provokon keq ndjekësit (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a637c8f330e7f3c79f9987411ed20c58

Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Tahiri  është një ndër personazhet më të dashur për pulikun shqiptar.

Edhe pse kohët e fundit nuk ka qenë shumë aktive në projektet muzikore, ajo qëndron pranë fansave me publikimet që bën shpesh herë në rrjetet sociale nga jeta e përditshme.

Duket së këngëtarja ditën e sotme ka vendosur t’i vejë ‘flakën’ rrjeteve sociale. Ajo ka postuar disa foto në ‘Intagram’ me bikini, ku ka vënë në pah format e saj trupor.

Në një nga fotot Adelina e veshur me bikini, i ka kthyer të pasmet kamerës, ndësa në një foto tjetër shfaqet me bikini minimaliste dhe i lë pak vend imagjinatës.

Në foton e fundit pak minuta më parë, ajo është shaqur me një bikini minimaliste me ‘dollarë’.

Screenshot_1.pngScreenshot_2.pngScreenshot_3.pngScreenshot_4.pngScreenshot_5.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img