Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Adelina Ismajli me zemër të madhe! Bën gjestin human, ndërton 12 shtëpi për familjet në nevojë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Adelina Ismajli ose ndryshe ashtu si e njohin të gjithë diva e këngës shqiptare prej kohësh është shkëputur nga bota e muzikës.

Së fundmi Ismajli ka bërë një gjest madhështor pasi ka ndihmuar disa familje në vështirësi në Kosovë.

Ajo ka bërë të mundur që 12 familje të kenë një shtëpi dhe të mos jetojnë në kushte të vështira.

Këtë lajm më pas e ka konfirmuar edhe vetë Adelina përmes një InsaStory. 

“Ju faleminderit nga zemra për fjalët e bukura”- shkruan Adelina.

adeina
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img