Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.1kmh
40 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Adelina Ismaili feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush diva e muzikës shqiptare

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja  e njohur kosovare Adelina Ismaili sot feston ditëlindjen. Diva e muzikës shqiptare mbush 42 vjeç, ndërsa ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit në këtë të veçantë për të.

Urime, shpresoj ta kesh çdo vit më të mirë se tjetrin. Sonte festojmë bashkë” ka shkruar motra e saj, Zanfina në një fotografi të publikuar në Instagram.

unnamed file 10

Adelina Ismaili ka një karrierë të pasur muzikore, e cila ka filluar të merret me këtë zhanër që në fëmijëri. Ndonëse ka kohë që është distancuar nga muzika, ajo mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img