Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
spot_img

Abuzoi seksulaisht një 16-vjeçare, arrestohet i riu në Sarandë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 31-vjeçar i shpallur në kërkim pak ditë më parë ka rënë në prangat e policisë së Sarandës, pasi akuzohet për abuzim seksual me një vajzë të mitur.

Bëhet me dije se ka rënë në pranga shtetasi E. S, 31 vjec, lindur ne Berat dhe banor i lagjes nr.3 në qytetin e Sarandës, i shpallur në kërkim policor pak ditë më parë.

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pas kallëzimit të bëre nga një 16 vjeçare, ku thuhet se 31-vkeçari ka kryer marredhënie seksuale kundër dëshires se saj.

“Mbremjen e se shtunes, rreth ores 21.00, nga sherbimet policore te Sarandes u be kapja dhe ndalimi i shtetasit, me inicialet E. S, 31 vjec, lindur ne Berat dhe banor i lagjes nr.3 ne qytetin e Sarandes, i shpallur ne kerkim policor pak dite me pare. Ndalimi i ketij shtetasi u bë pas kallëzimit të bëre nga nje 16 vjecare, se ky shtetas ka kryer marredhënie seksuale kundër dëshires se saj. Materialet i kaluan Prokurorise se rrethit Gjyqesor Sarande per veprime te mëtejshme”, thuhet në njoftimin e policisë.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit