Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Abuzoi seksualisht me të miturën në Kamëz, djali i 65-vjeçarit zë vendin e punës së të atit, bëhet roje shkolle

spot_img

Lajme të ngjashëm

add901da52e8f953da21685daac1ee9c

Djali i Abaz Dokut, i cili përdhunoi 15-vjeçaren bashkë tre të rinj në Kamëz është punësuar roje shkolle në vendin e të atit.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se policia ka kërkuar pushim nga puna të djalit të 65-vjeçarit.

Ndërkohë, ditën e djeshme, vëllai i të miturës u shpreh se familja e Dokut e kanë dënuar veprimin e tij duke e nxjerrë nga shtëpia dhe e lënë të jetojë në një barakë.

Sakaq, ka treguar se kjo histori dihej prej kohësh nga lagja, mësuesit dhe askush nuk tregonte.

LEXO EDHE: https://www.newsbomb.al/e-perdhunonin-ne-grup-njeri-pas-tjetrit-flet-vellai-i-15-vjecares-e-gjithe-lagja-e-dinte-edhe-mesuesja-e-merrnin-me-makine-dhe-e-plote-208613

Më shumë

spot_img