Hapësire reklamuese

Rajoni

Abuzoi seksualisht me një 12-vjeçare, arrestohet shqiptar në Greqi

Shkruar nga Newsbomb
Abuzoi seksualisht me një 12-vjeçare, arrestohet shqiptar në

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke pasi akuzohet për abuzim seksual me një vazjë 12-vjeçare.

Mediat greke raportojnë se shqiptari është rastësisht pas një aksidenti automobilistik 35-vjeçari nga Shqipëria ka qenë duke vozitur në gjendje të dehur në një rrugë në Agrinio dhe është aksidentuar, për pasojë është kontrolluar nga autoritetet.

Nga kontrolli ka rezultuar se emri i shqiptari ishte në sistem si person i shpallur në kërkimm pasi akuzohet se ka abuzuar me një 12-vjeçare.

Sipas informacioneve 35-vjeçari shqiptar u identifikua si autori në rastin “Colonos”. Përfshirja e tij ka të bëjë me të paktën një takim me viktimën 12-vjeçare në rastin e tutorëve, ku ai kryente akte seksuale me të, kundrejt pagesës.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese