Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Abuzimi me tenderin e uniformave, Apeli i GJKKO vendos për 9 zyrtarët e Ministrisë, 8 në burg 1 në shtëpi (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Apeli i GJKKO ka lënë në fuqi masat për 9 zyrtarët e arrestuar të Ministrisë së Brendshme për abuzimin me tenderin e uniformave të Policisë.

Shkalla e parë kishte dhënë “arrest me burg” për 9 zyrtarë dhe “arrest shtëpie” vetem për Anisa Bogdanin.

Është lënë në burg Edlira Naqellari, Kreshnik Bejkaj, Flutura Çekrezi, Ani Omuri, Mariglen Buzali, Klevis Hasani, Fatmir Demneri dhe Gëzim Mingaj. Me “arrest shtëpie” është lënë Anisa Bogdani.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img