Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Abuzimi i 13-vjeçares, shoqëria civile marshim të heshtur nga ministria e Arsimit te Drejtoria e Policisë

Lajme të ngjashëm

Nis protesta e shoqërisë civile për përdhunimin e 13-vjeçares nga Kavaja nga bashkëmoshatarët e saj.

Marshimi i aktivistëve ka nisur tek ministria e Arsimit dhe do të vazhdojë deri nek Drejtoria e Policisë së Tiranë.

Me pankarata në duar, kundër abuzimit seksual, protestuesit marshojnë të heshtur duke mos pranuar të japin ansjë prononcim për mediat.

TTTT.png

Më shumë