Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Abrija dhe Manja i vendosin spaletat drejtorit të ri të Policisë së Burgjeve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Paulin Rajta, mbajtës i gradës Drejtues i Lartë i Policisë së Shtetit, është emëruar sot kreu i Policisë së Burgjeve. Ai ka një eksperiencë të gjatë në Polici dhe në detyra të tjera të rëndësishme, si drejtues në disa qarqe të vendit.

Sot, me propozim të drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve, Admir Abrija, ministri Ulsi Manja e ka emëruar Paulin Rajtën në postin e drejtorit të Policisë së Burgjeve. Siç shihet dhe nga foto, Abrija dhe Manja ja kanë vendosur vetë spaletat mbi supe drejtuesit të ri që do menaxhojë sigurinë në IEVP-t e vendit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img