Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
100 %
2.1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
17 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

“Aaaa qenkeni të Top Channelit ju?”, pyetja e gazetares që ngacmoi Metën: Po jemi, dhe me nder madje! (PËRPLASJA)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ka përsëritur edhe një herë, nga qyteti i Vlorës thirrjen drejtuar shqiptarëve që nuk kanë votuar ende, teksa na ndajnë edhe pak minuta nga mbyllja e procesit.

Por gjatë deklaratës për media, kreu i shtetit është përplasur me gazetaren e Top Channel, Juli Ristani. “Aaaa jeni të Top Channel”, i është drejtuar Meta-gazetares, teksa ka dëgjuar pyetjen. “Po dhe me nder madje”, i është përgjigjur gazetarja.

Debati:

Meta: Vlora i ka të gjitha mundësitë të japë kontributin e saj, sidomos në momentet historike të vendit. Bashkëjetesa demokratike është më e rëndësishme për ne sesa thjeshtë rezultati.

Gazetarja e Tch: Keni thënë që do ta bëni zonjë të madhe Vlorën, po kush ju tha që Vlora historikisht nuk ka qenë zonjë e madhe

Meta: Aaaa jeni Top Channel ju?

Gazetarja: Ka qenë politika që …

Meta: Jeni Top Channel?

Gazetarja: Po, jemi Top Channel, me nder, me nder madje!

Meta: Patjetër me kënaqësi, por kujtova se ju thashë, se ju po më vendosni mua gjëra që nuk i kam thënë kështu siç i mendoni ju.

Meta: Vlora ka qenë është dhe do të jetë edhe më shumë pas kësaj dite, Vlora me të cilën krenohen gjithë shqiptarët.

Më shumë
spot_img
spot_img