Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

“A u bë xheloze e dashura për Eleni Foureiran?”, përgjigja e Eugent Bushpepës është ëndrra e çdo femre

spot_img

Lajme të ngjashëm

Eugent Bushpepa padyshim që na bëri të gjithëve krenarë me përfaqësimin e tij dinjitoz në Eurovision dhe tashmë intervistat për të do të jenë të shumta.

Kësaj here ai ishte i ftuar në “Top Show” ku foli mbi eksperiencën në festivalin e këngës.

Ndër të tjera Eugenti foli edhe për momentin kur u takua me Eleni Foureiran këngëtaren shqiptare që konkurroi për Qipron.

I pyetur nëse e dashura u bë xheloze për Eleni Foureira-n, ai u shpreh se përkundrazi ato u bënë shoqe.

S’kishte pse të bëhej. Eleni ishte një vajzë e bukur, me fizik shumë të mirë, por jo për shijet e mia. Shijet e mia i kam në krahë. Tek e dashura ime më ka pëlqyer thjeshtësia, shpirti dhe aparenca e saj”, u shpreh ai për vajzën me të cilën bashkëjeton prej disa vitesh.

Më shumë

spot_img