Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

‘A të mungova?’, Besa Kokëdhima poston foton e ëmbël nga shtrati, buzët dhe gjoksi i fryrë tërheqin vëmendjen

spot_img

Lajme të ngjashëm

cd354c4e12415aa993edb7fca35dd9a6

Besa Kokëdhima është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të talentura të muzikës shqiptare.

Vajza e biznesmenit dhe ish-deputetit Koço Kokëdhima, është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram. Dje ajo publikoi foton e motrës së vogël, duke shkruajtur: Njeriu më i bukur mbi dhe.

Ka të drejtë, pasi ishte vërtet një yll. Së fundmi Besa ka publikuar një foto të sajën në Instastory, ku duket e shtrirë në krevat, me flokë të çrregullta, buzë të fryra dhe gjoksin që thuajse “po i del” nga bluzja.

besa.JPG

“A të mungova”, shkruan Besa. E gjithë vëmendja është tek ajo, me pëlqimet dhe komentet e shumta që ka marrë.

Më shumë

spot_img