Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

A synoni Bashkinë e Tiranës? Manastirliu: Sytë e mi janë drejt… 

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

02e06c96a5aaec00adffbda4012b38a4

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale u pyet sot nga gazetari Endri Xhafo nëse kur të mbarojë funksionet si ministre, do të donte të drejtonte bashkinë më të madhe në vend?

Kjo pyetje erdhi në vazhdën e thashethemeve që dolën në vitin 2019, ku emri i saj u përfol për kandidate të mundshme në bashkinë e kryeqytetit.

“Unë jam pjesë e skuadrës së PS-së dhe dua, që meqë i riktheheni diçkaje të shkuar, sytë e mi dhe të gjithë skuadrës sonë janë drejt së ardhmes dhe për të punuar. Është një diskutim që e kuptoj që është interesante t’u rikthehesh ngjarjeve të së shkuarës, por unë po ju them se ajo çfarë ne jemi duke bërë si skuadër drejtuar edhe nga drejtuesi politik i Tiranës, Erion Veliaj jemi duke punuar për të vijuar projektin e madh të Shqipërisë që duam. Dhe çfarë jemi duke bërë sot, jemi duke menaxhuar një pandemi, duke vijuar vaksinimin për të na shpëtuar nga një e keqe e madhe” tha ajo.

Më shumë

spot_img
spot_img