Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

‘A përdor viagra?’, Roza Lati vë në siklet doktorin e VIP-ave, ja si përgjigjet ai

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e djeshme në emisionin e saj “Why Not” moderatorja Roza Lati kishte të ftuar doktor Skerdi Farian, i njohur ndryshe edhe si doktori i VIP-ave. Roza u shpreh se e ftoi Skerdin në kuadër të festës së Halloween-it, pasi sipas saj doktori ‘monstrat’ i shndërron në njerëz të bukur.

Sapo u fut Skerdi në studio, ajo filloi ta ngacmonte pasi e pyeti se çfarë përdor kur i dhemb koka. “A përdor paracetamol” Po Viagra përdor t’i doktor?”- e pyeti moderatorja.

“Për çfarë është kjo?”- pyeti doktori.

“Po ja gjithmonë kur blen diçka në farmaci, farmacistja të thotë që për të pasur një performancë të shkëlqyer nuk është se duhet një kokërr ‘Viagra’ por një gjysmë mjafton,”- i shpjegoi Roza duke qeshur.

“Shqyqyr Zotit kemi akoma takat, si i thonë asaj pune,”- u përgjigj Faria dhe të dy filluan të qeshnin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img