Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

A ndiheni i izoluar nga ndërkombëtarët? Berisha: Më motivon vetëm mbështetja e shqiptarëve!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha është pyetur nëse ndihet i izoluar nga ndërkombëtarët, pas deklaratave të fundit të politikanit të CDU-së gjermane Peter Beyer.

Gjatë një konference për media me gazetarët, Berishës iu përmend deklarata e Beyer se “CDU nuk bashkëpunon me asnjë person “non-grata”, si dhe iu kujtua prej gazetares se ishte i vetmi politikan i paftuar në jubileun e Mbretëreshës Elisabeta II, organizuar nga Ambasada Britanike në Tiranë.

Berisha tha se motivohet vetëm nga mbështetja e shqiptarëve.

“Këtë betejë Sali Berisha nuk e ka nisur me asnjë përkrahje të askujt përveç shqiptarëve. Ju garantoj se çdo ditë ndihem më i motivuar se kurrë nga mbështetja e shqiptarëve”, deklaroi Berisha.

Më shumë


spot_img
spot_img