Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

‘A ka qenë i infektuar Florian Binaj’, avokati Altin Goxhaj ngre dyshimin e fortë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0e1cf2daf09bd1ade261305f150d935d

Aktori Florian Binaj para disa ditësh njoftoi se ishte i infektuar me koronavirus, dhe për këtë arsye do të qëndronte në izolim për disa ditë.

Ditën e sotme aktori njoftoi se kishte dalë negativ në testin e koronavorusit, por avokati Altin Goxhaj ka ngritur një dyshim të fortë.

Ai shprehet se pyetja për Florin nuk është “si doli negativ”, por “a ka qenë ndonjëherë pozitiv”, duke akuzuar se infektimi është thjesht një shpikje.

Postimi i Altin Goxhaj:

PYETJA S’ËSHTË SI DOLI “NEGATIV” POR A KA QENË NDONJËHERË “POZITIV”

Fillimisht i urojmë me gjithë zemër dhe dashuri Florit shëndet dhe mbarësi gjthm por..

Pyetja nuk është a u shërua kaq shpejt Flori pa asnjë simptomë në shtëpi, por a ka qenë ndonjëherë i infektuar?!

Dmth a ka qenë ndonjëherë “pozitiv” mqns na dilka “negativ” tani?! Përderisa e mbyllën Florin në shtëpi me një copë shkresë që doli nga Kryeministria dhe jo nga laboratori..

[.. si pjesë e PLANdemisë për shpikjen e valës së dytë të infektimeve për të izoluar Shqipërinë nga Europa dhe Ballkani në kuadër të finalizimit të Axhendës Soros për Rrënimin Falimentimin dhe Shpopullimin e Shqipërisë sipas Memorandumit të Vaso Çubrilloviç të vitit 1937 për Dëbimin e shqiptarëve nga Ballkani!]

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img