Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

A ka mundësi Basha të disiplinojë Sali Berishën? Kryedemokrati i shmanget pyetjes: Sa do kisha dashur të kishim disa…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha i është shmangur pyetjes nëse ka mundësi ta disiplinojë ish-kryeministrin Sali Berisha për deklaratat e tij për vaksinën kineze,

I pyetur në Syri Tv , Basha tha se do ishte më mirë të kishte pyetje të tjera, ndërsa shtoi se nhuk ka rëndësi nga vjen denoncimi, por vërtetësia e asaj që denoncohet.

Çim Peka: Kryeministri Rama ka kërkuar që ta disiplinoni Berishën në lidhje me deklaratat e tij për vaksinën kineze. A ka mundësi Basha ta disiplinojë Berishën?

“Ah sa do kisha dashur të kishim disa pyetje në interes të qytetarëve. Nëse një qytetar i lirë apo një mjek i referohet shifrave, problem nuk është te denoncimi. Nuk ka rëndësi nëse ky mjek është epidemiolog apo ish-drejtues i lartë i shtetit”, tha Basha.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img