A ka kjo mace një vrimë gjigande në trupin e saj? (Foto)

Publikuar tek: bota, më 16:17 31-05-2016 A ka kjo mace një vrimë gjigande në trupin e saj? (Foto)

Interneti po çmendet sërish nga iluzioni optik i rradhës, këtë herë me protagoniste një mace, e cila duket të ketë në trupin e saj një vrimë gjigande.

Megjithatë iluzioni i veçantë funksionon vetëm kur macja është në një sfond ngjyrë kafe. Por macja, e cila jeton në Emiratet e Bashkuara Arabe, shpesh del shëtitje në shkretëtirë, dhe ky është momenti i përshtatshëm për fotografin japonez Hanamomo që të kapë iluzionin optik.

momma-cat-illusion-twitter-2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një dorë njeriu varet nga makina, krim apo shaka? Ja denoncimi (Foto)
Qeveria austriake konfiskon shtëpinë ku ka lindur Adolf Hitler »
Article Logic
Execution time: 0.0099310874938965
array(1) { ["section"]=> string(59) "a-ka-kjo-mace-nje-vrime-gjigande-ne-trupin-e-saj-foto-42032" }