Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

A ka emra të tjerë përveç Tom Doshit që nuk duhet të kandidojnë në zgjedhje? Yuri Kim: Së shpejti do të keni një lajmërim

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja Yuri Kim zhvilloi një takim me drejtuesit e Portit të Durrësit dhe të doganës.

Kim u pyet nga gazetarët nëse kishte ndonjë person tjetër, përveç Tom Doshit, emri i të cilit nuk duhet të kandidojë në zgjedhje, pasi është i përfshirë në afera korruptive.

Ambasadorja tha se është duke bërë bisedime dhe së shpejti do të bëjë një lajmërim.

“Kjo nuk është ajo se çfarë do SHBA, por atë që shqiptarët e meritojnë, kështu që mbetet për t’u parë. Jam duke vijuar bisedimet për këtë çështje që është e rëndësishme dhe nga fundi i ditës do të keni një lajmërim”,- tha Yuri Kim.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img