Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

“A je gay?”, Ardit Çuni i kthen përgjigjen epike Palomës: Hajde do e provosh zemra vogël? (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ndër situatat më të tensionuara në “Big Brother” është krijuar së fundmi nga Paloma, e cila njihet për thashetheme dhe për “ rrëmujën” në shtëpi.

Ajo ka vënë në pikëpyetje orientimin seksual të Arditit dhe nuk ka nguruar ta vendosë këtë të fundit në siklet para gjithë banorëve tëtjerë.

Paloma “iu qep” atij dhe e pyeti hapur se nëse është gay apo jo dhe këngëtari nuk nguroi ti përgjigjej “troç” për ta mbyllur përfundimisht këtë muhabet.

Ai i  buzëqeshur ia ktheu se nuk është dhe e pyeti se nëse nuk e beson mund të shkojë ta provojë.

Paloma: A je gay?

Arditi: Sjam, sjam. Hajde do vish ta provosh?

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img