Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

A je e dashuruar me Luizin? Mos e humbni reagimin e këngëtarit kur përgjigjet Kiara (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Banorët e “Big Brother Vip” mbrëmjen e djeshme duhej t’u përgjigjeshin disa pyetje, përfshirë edhe marrëdhënien Kiara-Luiz. Teksa u pyet nëse ishte dashuruar me këngëtarin, moderatorja u përgjigj duke thënë:

“Deri diku “Ndoshta keqkuptohet se jam natyrë pak e ftohtë. Jam natyrë pasionante dhe nuk dua ta shfaq pasionin këtu brenda në sy të të gjithëve.”

Kjo përgjigje mesa duket i pëlqe Luizit i cili u ngrit në këmbë, ndërkohë banorët e tjerë filluan të brohorisnin me të madhe.

“Zot ruje, Zot falemners”, dëgjohet të thotë ai.

Më shumë