Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
15 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

‘A je e dashuruar?’, Eli Fara shuan dyshimet: Zemra ime është…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Eli Fara për të cilën duket sikur koha ka ndaluar, është mjaft e rezervuar në lidhje me jetën e saj private.

Pasditën e sotme ajo ka qenë e ftuar në emisionin ‘Rudina’ në Tv Klan ku një fanse e ka pyetur nëse është e dashuruar.

Përgjigjja e këngëtares ka qenë  ‘Jo’ duke shtuar se zemra e saj është e lirë.

“Jo, për momentin. Sa më shumë kalojnë vitet aq më shumë rriten kërkesat ndaj vetes, aq më tepër që unë kam arritur gjithçka vetë dhe jam shumë e fuqishme. Zemra ime është e lirë”, u shpreh Eli.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img