Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

A janë këto pamjet më të qarta ku shfaqet një fantazëm? (Video)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një fermer pretendon se ka kapur në video një fantazëm që endet në shtëpinë e tij.

Pamjet rrëqethëse tregojnë momentin kur fantazma e nëj fëmije ecën nga njëra anë e dhomës rreth një ndriçuesi të vendosur në tokë. Fermeri që japonez e postoi videon në Facebook-un e tij ku ka marrë plot 6 mijë shpërndarje.

Sipas traditës japoneze fantazma e quhet “zashiki-ëarashi” është një fëmijë që i pëlqen të luajë rengje të parrezikshme dhe në momentin që ajo hyn në shtëpi, i zoti i saj do të ketë të mira të mëdha financiare.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/4LLgP2LpYFo” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img