Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

A janë bashkë Mozzik dhe Loredana? Getinjo flet për herë të parë publikisht

spot_img

Lajme të ngjashëm

b422118610b9ecb5b0239c3f869df1f9

Mozzik dhe Loredana janë një ndër çiftet më të dashur për publikun dhe më të përfolur, kjo dhe për shkak se pas ndarjes ka dyshime se janë ribashkuar.

Edhe pse shpesh në rrjetet sociale kanë qarkulluar lajmet se ata janë bashkë dhe i kanë dhënë një shans njëri-tjetrit, por çifti nuk ka reaguar mbi këto lajme.

Mbrëmjen e djeshme Getinjo ishte i ftuar në “Shiko Kush luan”, dhe gjatë lojës ai u pyt nëse lajmet e ribashkimit të reperëve është i vërtetë.

“Ata e kanë një vajzë bashkë dhe nuk mundet të rrinë kurrë të ndarë përjetë pasi vajza i bashkon. Tani të gjitha mediat e dinë të vërtetën.”, u shpreh Getinjo.

Më shumë

spot_img