Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

‘A iku Edi Rama?’ Kryeministri ‘gajas’ rrjetin me MEMEN e goditur

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka treguar gjithmonë se i pëlqen shumë memet që shpërndahen në rrjetet sociale.

Kemi parë që shpesherë, Rama publikon meme të ndryshme, ashtu siç ka bërë edhe ditën e sotme.

Kryeministri ka ‘gajasur’ rrjetin me postimin e tij në Instagram, ku shihet një mace e vogël e futur në një vrimë rruge dhe që nxjerr ngadalë kokën mbi asfalt.

‘A iku Edi Rama?’, pyet maçoku i trembur nga kryeministri.

sscfxch.jpg

Më shumë