Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

A është shtatzënë apo jo? Lori Hoxha vendos në “lojë” ndjekësit, ja detajet që po “çmendin” fansat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mjafton një postim dhe menjëherë rrëmben qindra komente dhe vëmendje nga portalet. Kësaj rradhe Lori Hoxha nuk po komentohet për veshjet e saj plot shije, pushimet luksoze apo rrobat e shtrenjta.

Një postim i Lorit këtë here ka bërë të mundur një  “shpërthim” komentesh në Instagram ku ndjekësit e pyesin se a është shtatzënë apo jo.

Epo me te drejtë nëse I hidhni një sy fotos do të shihni duart e saj të vendosura në bark. Në vend që Lori ti kthente përgjigje ndjekësve vendosi që ti konfuzonte më shumë ata. Ajo përmes një InstaStory  publikoi një foto ku barku dukej plotësisht I rrumbullakosur, por ska qenë gjë tjetër veçse një iluzion optic.

Pasi disa orë më pas Hoxha ka publikuar përsëri disa foto në të cilat shihet me një bark super të sheshtë dhe më në formë se asnjëherë më parë.

174298132 756973265013487 2260889166084070142 n
175371525 770381420533906 7445795979804965827 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img