Hapësire reklamuese

Bota

A është kjo prova përfundimtare se në Mars ka jetë? Krijesa sulmon dhe ha diçka tjetër (Video)

Shkruar nga Newsbomb

Gjuajtësit e alienëve këtë herë kanë vënë re diçka vërtet të çuditshme në një video të shpërndarë nga Nasa.

Sipas “Mars Alive” në Youtube, në videon e shpërndarë nga Nasa duket qartë momenti i zinxhirit ushqimor të planetit të kuq, një gafore aliene duket teksa sukmon dhe ha një tjetër krijesë.

Pamjet janë kapur në momentin që Rover i Nasa shpon në tokën marsiane një vrimë me sondën e saj, por këtu nuk përjashtohet mundësia që “krijesat” të jenë vetëm gurë që lëvizin pas dridhjes së tokës nga shpimi. Ndiqni pamjet dhe gjykoni vetë:

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese