Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

A është kjo prova përfundimtare se në Mars ka jetë? Krijesa sulmon dhe ha diçka tjetër (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjuajtësit e alienëve këtë herë kanë vënë re diçka vërtet të çuditshme në një video të shpërndarë nga Nasa.

Sipas “Mars Alive” në Youtube, në videon e shpërndarë nga Nasa duket qartë momenti i zinxhirit ushqimor të planetit të kuq, një gafore aliene duket teksa sukmon dhe ha një tjetër krijesë.

Pamjet janë kapur në momentin që Rover i Nasa shpon në tokën marsiane një vrimë me sondën e saj, por këtu nuk përjashtohet mundësia që “krijesat” të jenë vetëm gurë që lëvizin pas dridhjes së tokës nga shpimi. Ndiqni pamjet dhe gjykoni vetë:

 

Më shumë


spot_img
spot_img