Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

A është Afërdita Dreshaj arsyeja pse s’po martohet? Shpat Kasapi jep përgjigjen e papritur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

805aac82cf93749fdc3309d9f3972990

Bëri bujë në media ndarja e këngëtarit Shpat Kasapi me Afërdita Dreshajn dhe ndonëse kanë kaluar shumë vite përsëri tërheqin vëmendjen e mediave rozë.

Shpati ka treguar gjithmonë se nuk preferon të flasë për Afërditën, por sërish gazetarët dhe ndjekësit kanë shumë kuriozitet.

Për këtë arsye moderatori Arian Çani i ‘Zonë e Lirë’ e ka ngacmuar së fundmi teksa e pati të ftuar në emision.

Fillimisht Çani e pyeti nëse është e vërtetë që mamaja i ka vënë kusht të martohet pa kaluar të 35-tat dhe se nusen mos ta gjejë nëpër klube.

‘Është e vërtetë, por mamit do t’i them mos e merr seriozisht se e kisha me shaka atë ditë në emision’, u përgjigj Shpati, ndërsa moderatori kërkoi të dijë nëse është Afërdita arsyeja pse po e shtyn fejesën me vajzën nga Kosova, me të cilën ka një lidhje dashurie.

‘S’do e them këtë. Nuk është ajo’, u përgjigj prerë këngëtari.

116663.jpg

0227-536x540-536x540.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img