Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

A e tejkaloi Rama masën me shakatë ndaj ministres Nikolla? “E takoi ministrin serb në fshehtësi”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

37e3fff27a1dda7ae757a2995689aed1

Në takimin e kryeministrit Edi Rama me studentët serbë ishin të pranishëm edhe ministrat e Arsimit Lindita Nikolla dhe Srdan Verbiç. Megjithatë, Rama duket se ka tejkaluar masën me shakatë drejtuar ministres Nikolla ku me humor tha se të dy ministrat qënkan takuar fshehurazi në Tiranë dhe se për këtë do të pyeten një herë tjetër.

“Ministri serb paska ardhur tre herë në Tiranë, një herë pa dijeninë time. Mesa duket duket ka ardhur të takojë fshehurazi ministren. Do ta lëmë për një moment tjetër të na tregojnë se ku janë takuar dhe për çfarë janë takuar”, ka thënë Rama.

Por, Nikolla u mundua t’i kalonte me të qeshur këto deklarata të Ramës dhe në fjalën e saj i shmangu tërësisht ato. 

Lexo edhe: Rama me studentët serbë: Kur të shkoni në Beograd do tregoni se “alienët” janë njësoj

 

Më shumë

spot_img
spot_img