Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

A e ka kopjuar Sinani videoklipin e ri “Bomba’’?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9341ee9b32f723b220cd1ad9c2cd56a9

Sinan Hoxha, një nga këngëtarët që ka bërë së fundmi videoklipin e tij ‘’Bomba’’ duket se është kapur gafil nga fansat. Ata pretentojnë se Sinani e ka kopjuar videoklipin e ri Major Lazer & DJ Snake – Lean On.

Sipas fansave, nuk është se Sinani e ka kopjuar të gjithën, por ka element që të bëjnë të mendosh se është frymëzuar pak si shumë nga këngëtarët e huaj.

Për të bërë krahasimet mund të shihni videoklipin e Major Lazer & DJ Snake – Lean On dhe atë të Sinan Hoxhës.

 

LEXO EDHE:

BOMBA E RE E SINAN HOXHES, NGA MOTIVET INDIANE TE DETAJET SHQIPTARE

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img