Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

A do të rikthehet Meta në krye të LSI-së? Përgjigjet Monika Kryemadhi: Nuk flas…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka dhënë një intervistë për “Zërin e Amerikës”, ku ka folur për zhvillimet e fundit politike në vend.

E pyetur për një rikthim të presidentit Ilir Meta në krye të kësaj force politike, Kryemadhi u shpreh se janë të hapur për të mirëpritur cilindo për të dhënë kontribut në parti dhe për të forcuar më tej demokracinë.  

Nuk mund të flas për këtë, nuk e kam diskutuar di të them se LSI mirëpret çdo njeri që do të kthehet dhe të kontribuojë për të forcuar demokracinë dhe për të rikthyer demokracinë në shoqërinë shqiptare që ka qenë e brishtë këto vitet e fundit”, u shpreh Monika Kryemadhi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img