Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

A do të largohet nga Shqipëria pas humbjes së PD-së? Floriana Garo flet për herë të parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja e njohur Floriana Garo ka dhënë një intervistë, pasi Partia Demokratike humbi zgjedhjet e 25 prillit.

Gjatë fushatës zgjedhore ajo ka qenë zëdhënëse e PD-së dhe ka dalë në jo pak raste për të bërë deklarata politike.

Në një intervistë për ‘FitStation’, në Neës24 Garo zbuloi se çfarë do të ndodhë me rrugëtimin e saj në politikë dhe qëndrimin në Shqipëri pas humbjes së PD-së.

“Unë vetë personalisht pata një zhgënjim shumë të madh, pasi nuk mendoja se ky do të ishte rezultati, mendoja se kishte ardhur koha për ndryshim. Njerëzit mendojnë se gjërat do dalin si i kemi planifikuar, por ja kjo nuk ndodh gjithmonë dhe duhet të përgatitemi dhe për këtë.

Zgjedhja e familjes tonë për t’u kthyer në Shqipëri ka qenë prej pandemisë, prej ndryshimit të botës. Por kemi menduar që fëmijët tanë të rriten këtu, të gezojnë me kohën e mirë me natyrën, kur kushtet janë të mira, ata janë shumë të lumtur. Bota është bërë shumë e vogël dhe ne do shkojmë shpesh në Gjenevë për punë, por për momentin do qëndrojmë në Shqipëri”,-  u shpreh moderatorja.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img